Rīgas rajona 2009.gada sporta spēles orientēšanās sportā | Se 2009.04.18. 16:28 |
Rezultāti | |
Pl Stno Name YB Club Time
Atklātā 1 (5) 4.5 km 0 m 13 C
1 Inese Mauliņa Atklātā grupa 42:38
2 Kristers Aparjods Atklātā grupa 43:55
3 2 Aija Andersone Atklātā grupa 50:13
4 1 Raisa Mazzariņa Atklātā grupa 51:11
5 3 Jūlija Zvirgzde Atklātā grupa 52:45
Atklātā 2 (8) 6.7 km 0 m 17 C
1 4 Valdis Kokorišs Atklātā grupa 40:29
2 Gundars Rusovs Atklātā grupa 45:32
3 8 Pēteris Novikovs Atklātā grupa 48:06
4 777 Aivars Valainis Atklātā grupa 50:58
5 10 Juris Zvirgzds Atklātā grupa 54:56
6 5 Genādijs Gordeiko 61 Atklātā grupa 1:12:24
7 888 Jānis Kļava Atklātā grupa 1:26:01
7 Andra Melbārde Atklātā grupa mp
S1 (11) 5.1 km 0 m 12 C
1 18 Madara Šinke 85 Olaine 34:53
2 14 Beāta Zaļaiskalna 93 Garkalnes novads 35:19
3 17 Madara Peiseniece 86 Salaspils 37:00
4 21 Ieva Rukšāne 91 Sējas novads 37:18
5 13 Agnese Baroniņa 92 Olaine 38:47
6 16 Anna Riekstiņa 91 Saulkrasti 38:58
7 20 Ieva Nāgele 90 Olaine 40:30
8 19 Līga Rukšāne 86 Sējas novads 42:16
9 15 Māra Peiseniece 90 Salaspils 50:47
10 11 Evija Puķīte 88 Ādaži 1:18:17
12 Ieva Tauvena 86 Baldone mp
S2 (6) 5.6 km 0 m 16 C
1 28 Zanda Abzalone 74 Siguldas novads 33:08
2 23 Signe Meldere 77 Baloži 53:42
3 27 Liāna Maldere 75 Salaspils 57:07
4 24 Kristīne Jūla 84 Stopiņu novads 1:17:54
26 Agnese Užule 77 Carnikavas novads dns
22 Anita Užule 83 Carnikavas novads/ind dns
S3 (11) 5.1 km 0 m 12 C
1 33 Kristīne Veita 74 Siguldas novads 36:30
2 34 Līga Blanka 71 Ādaži 40:23
3 36 Irita Puķīte 74 Saulkrasti 40:25
4 35 Inta Mihailova 68 Garkalnes novads 42:15
5 32 Daiga Reine 70 Garkalnes novads 44:45
6 38 Daiga Meirāne 72 Baloži 56:43
7 29 Ieva Drozdova 71 Saulkrasti 59:30
8 31 Inese Petrošina 68 Saulkrasti 59:36
9 37 Ilze Rusova 67 Babītes pagasts 1:06:43
10 39 Gunda Ķigure 69 Saulkrasti 1:19:30
30 Ilze Lūkina 67 Siguldas novads dns
S4 (7) 4.5 km 0 m 13 C
1 41 Velga Zaļaiskalns 63 Garkalnes novads 36:52
2 40 Ārija Šinke 57 Olaine 37:51
3 45 Ilze Laure 60 Carnikavas novads 39:01
4 43 Aija Plēpe 58 Garkalnes novads 40:11
5 44 Zita Rukšāne 61 Sējas novads 41:38
6 47 Dzintra Busenberga 57 Ādaži 46:33
7 46 Staņislava Vērdiņa 61 Sējas novads 1:05:13
S5 (4) 3.3 km 0 m 11 C
1 52 Ruta Kukka 50 Ādaži 26:06
2 50 Ināra Linde 54 Siguldas novads 33:52
3 49 Lidija Ždanova 53 Salaspils 34:19
48 Gunta Lebedoka 54 Ropažu novads/ind dns
S6 (6) 2.9 km 0 m 9 C
1 51 Maira Liepa 44 Ropažu novads 27:25
2 56 Līga Beržuka 42 Baloži 31:15
3 55 Laimdota Šulte 43 Ropažu novads 31:50
4 53 Dzintra Sildedze 43 Ropažu novads 35:54
5 58 Lidija Zukule 32 Siguldas novads 45:56
54 Rita Ostupe 35 Carnikavas novads/ind dns
V1 (16) 7.4 km 0 m 18 C
1 67 Jānis Peilāns 85 Saulkrasti 38:55
2 65 Ainārs Lupiķis 89 Saulkrasti 39:05
3 69 Zigmārs Gailis 90 Garkalnes novads 40:05
4 64 Gatis Caics 86 Carnikavas novads 41:03
5 59 Emīls Ūdris 89 Carnikavas novads/ind 42:51
6 66 Rūdolfs Šadrins 92 Carnikavas novads 43:06
7 6 Mārcis Ūdris 91 Carnikavas novads 45:18
8 61 Andris Gailis 92 Garkalnes novads 47:09
9 72 Andris Ivanāns 85 Baldone 48:02
10 62 Jānis Rukšāns 85 Sējas novads 52:38
11 70 Dāvis Blankenbergs 92 Saulkrasti 55:41
12 63 Māris Ivanāns 92 Baldone 1:03:20
13 60 Andris Rukšāns 90 Sējas novads 1:06:24
14 68 Arvīds Grigirovičs 90 Baldone 1:32:46
73 Armands Zvirbulis 87 Ādaži mp
71 Edgars Bričonoks 91 Carnikavas novads dns
V2 (10) 8.3 km 0 m 18 C
1 75 Toms Veits 78 Siguldas novads 41:41
2 74 Mārtiņš Vimba 77 Ropažu novads 45:02
3 83 Viljams Plešs 83 Babītes pagasts 49:33
4 80 Edgars Peilāns 83 Saulkrasti 50:31
5 82 Edgars Liepiņš 77 Baldone 59:28
6 81 Dzintars Melderis 78 Baloži 1:03:04
7 78 Jānis Kukks 79 Ādaži 1:22:04
77 Mārtiņš Vērdiņš 83 Sējas novads mp
79 Kaspars Dēliņš 75 Carnikavas novads dns
76 Kārlis Osis 81 Carnikavas novads dns
V3 (18) 6.7 km 0 m 17 C
1 88 Guntis Arnicāns 68 Siguldas novads 35:51
2 91 Kaspars Kojalovičs 68 Babītes pagasts 35:54
3 86 Juris Ostups 68 Carnikavas novads 38:10
4 90 Dainis Krieviņš 70 Garkalnes novads 38:17
5 102 Kaspars Čerjaks 68 Carnikavas novads 38:49
6 101 Sandis Mišins 74 Garkalnes novads 40:15
7 89 Sergejs Šadrins 67 Carnikavas novads 41:43
8 100 Jānis Lazdāns 70 Siguldas novads 41:59
9 85 Kārlis Andersons 74 Baldone 42:37
10 94 Dzintars Salavs 74 Garkalnes novads 42:45
11 92 Māris Vīlips 70 Salaspils 44:14
12 98 Jānis Ķigurs 69 Saulkrasti 51:10
13 87 Dainis Aparjods 71 Saulkrasti 1:00:05
14 99 Lagenfelds Austris Ādaži 1:02:00
96 Aigars Leiboms 62 Ādaži dns
95 Edgars Ruža 66 Babītes pagasts dns
97 Aldis Strožs 69 Babītes pagasts dns
84 Andris Pommers 74 Salaspils dns
V4 (14) 5.6 km 0 m 16 C
1 115 Aivars Mihailovs 64 Garkalnes novads 30:57
2 113 Juris Šinke 57 Olaine 31:35
3 109 Andris Kosmačevs 55 Ropažu novads 31:46
4 108 Pēteris Strazdiņš 62 Babītes pagasts 33:49
5 106 Varis Peisenieks 57 Salaspils 34:14
6 114 Paulis Bričonoks 58 Carnikavas novads 34:42
7 107 Jānis Nāgelis 60 Olaine 35:54
8 110 Ainārs Gailis 62 Garkalnes novads 37:16
9 105 Māris Kļaviņš Ropažu novads 40:52
10 111 Ilmārs Jermaks 61 Babītes pagasts 45:16
11 116 Andrejs Gaumigs 63 Olaine 46:31
12 103 Edgars Mītnieks 56 Ropažu novads 51:48
13 117 Guntars Lupiķis 63 Saulkrasti 52:30
104 Rolands Laveiķis 56 Carnikavas novads dns
V5 (12) 4.5 km 0 m 13 C
1 129 Jānis Buls 50 Ropažu novads 27:23
2 121 Andris Tauvens 49 Baldone 28:30
3 127 Kārlis Magone 50 Ropažu novads 29:26
4 118 Ivars Ansviesulis 54 Ropažu novads 31:41
5 124 Uldis Ždanovs 51 Salaspils 32:20
6 128 Arnolds Kučinskis 49 Salaspils 32:47
7 126 Viktors Ivanovs 52 Babītes pagasts 33:51
8 119 Volli Kukk 49 Ādaži 33:53
9 120 Jānis Skrūzmanis 48 Salaspils 34:19
10 125 Jānis Linde 54 Siguldas novads 36:22
11 122 Atis Rukšāns 48 Sējas novads 40:47
12 123 Aleksandrs Peisenieks 51 Olaine 43:17
V6 (4) 3.3 km 0 m 11 C
1 132 Jānis Aprubis 43 Ropažu novads 28:49
2 134 Edvīns Berners 37 Ropažu novads 29:47
3 133 Māris Mālkalniets 42 Siguldas novads 30:34
131 Andris Blanks 40 Ādaži dns