Ziemeļu Divdienas 2014sv 2014-04-13 13:34
Latvijas kausa 2.etapsMTB-O Ziemeļu kauss
Results - 1.diena un MTB-O Ziemeļu kausscreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2014

 
S8 (4)1.5 km5 C
PlNameClubTimeDiff.
1Ozoliņa RenāteKāpa OK/Laimīte16:580:00
2Birzkope Marta MarijaKāpa OK/Carnikava18:25+1:27
3Māliņa KarolīnaKāpa OK23:04+6:06
4Johansena NellijaAuseklis IK25:55+8:57
 
 
 
S10 (13)1.5 km5 C
PlNameClubTimeDiff.
1Ziemiņa Hanna GabrielaAzimuts OK- Sm BJSS11:110:00
2Berķe LauraBriksnis SK12:25+1:14
3Lapiņa SandaZiemeļkurzeme OK12:40+1:29
4Rudzīte Madara ElzaCPSS/Meridiāns/Pārgauja12:46+1:35
5Stradiņa AnnaAuseklis IK15:17+4:06
6Freimane ViktorijaMadonas BJSS/OK Arona16:32+5:21
7Bura Žaneteindividuāli19:49+8:38
8Knēta ErnestīneMeridiāns OK20:56+9:45
9Krūmiņa MāraAlnis OK-JNSC22:52+11:41
10Zankovska TīnaOzons/RSP25:16+14:05
11Kriķe Vaira MāraOzons/RSP29:18+18:07
 
Spise KristaCarnikavadns
Dubovska AleksandraOzons/RSPdns
 
 
 
S12 (18)2.7 km7 C
PlNameClubTimeDiff.
1Trēziņa Aija DenijaZVOC-VBSS21:020:00
2Odzileviča LaineSēlijas Mežs OSK24:21+3:19
3Rudzīte LindaCPSS/Meridiāns/Pārgauja24:53+3:51
4Suta Anna EmīlijaZVOC-VBSS25:20+4:18
5Lūka Tabita TīnaSēlijas Mežs OSK26:12+5:10
6Beļakova DanaZiemeļkurzeme OK30:04+9:02
7Šicāne AgateSēlijas Mežs OSK30:18+9:16
8Brunere KristīneCPSS/Meridiāns/Pārgauja33:55+12:53
9Blume LindaKāpa OK/Carnikava36:18+15:16
10Berķe KristīneAuseklis IK36:53+15:51
11Erģe Kristiana KateZVOC-VBSS38:31+17:29
12Mālniece LieneZVOC-VBSS41:09+20:07
13Spektore TīnaAuseklis IK50:58+29:56
14Kauliņa AliseMadonas BJSS/OK Arona1:13:59+52:57
 
Klepere LīvaZVOC-VBSSdnf
Lipinska AdrianaZVOC-VBSSdnf
Palsa DinaCPSS/Meridiāns/Pārgaujadns
Martinsone Amanda PaulaCPSS/Meridiāns/Pārgaujadns
 
 
 
S14 (22)4.1 km9 C
PlNameClubTimeDiff.
1Ločmele ElizabeteZVOC-VBSS32:020:00
2Cigle MagdaA233:50+1:48
3Vaļģe MadaraZVOC-VBSS34:41+2:39
4Ozola ElīzaAuseklis IK35:16+3:14
5Skopāne ElīnaAzimuts OK- Sm BJSS36:12+4:10
6Stabiņa ZandaAzimuts OK- Sm BJSS38:58+6:56
7Lapiņa Laura ElīzaAuseklis IK39:37+7:35
8Sirmā SigneGulbenes n BJSS/Pūznis OK39:45+7:43
9Zacmane Elza MarijaOgre OK/SC40:42+8:40
10Dzene KatrīnaAuseklis IK40:57+8:55
11Palsa DinaCPSS/Meridiāns/Pārgauja44:21+12:19
12Upīte AndaKāpa OK/Saulkrasti45:36+13:34
13Alksne Paula LīgaAuseklis IK48:44+16:42
14Briedīte AgnijaGulbenes n BJSS/Pūznis OK48:59+16:57
15Grīnvalde ElīnaAlnis OK-JNSC53:37+21:35
16Voldiņa SimonaKāpa OK/Saulkrasti54:39+22:37
17Berķe PaulaCPSS/Meridiāns/Pārgauja55:23+23:21
18Jonāse ArtaCPSS/Meridiāns/Pārgauja59:51+27:49
 
Caune AgnijaAzimuts OK- Sm BJSSmp
Rulle Arta RenāteZVOC-VBSSdns
Staģe Emīlija Annaindividuālidns
Ķigure NoraKāpa OK/Saulkrastidns
 
 
 
S16 (10)5.1 km13 C
PlNameClubTimeDiff.
1Alberinga VilmaZVOC-VBSS37:110:00
2Katlapa ElīzaCPSS/Meridiāns/Pārgauja42:02+4:51
3Alksne ElvitaZVOC-VBSS47:28+10:17
4Sirmā SandaMadonas BJSS/OK Arona48:46+11:35
5Celeste KatrīnaOgre OK/SC49:54+12:43
6Lapa Signija ElvaAuseklis IK50:32+13:21
7Lapiņa ZelmaKāpa OK/Laimīte50:58+13:47
8Nelsone LauraKāpa OK52:51+15:40
9Tavare ElenaCPSS/Meridiāns/Pārgauja56:11+19:00
 
Vītoliņa AdaOgre OK/SCdns
 
 
 
S18 (5)6.8 km18 C
PlNameClubTimeDiff.
1Aparjode KendijaKāpa OK/Saulkrasti54:580:00
2Leiboma LauraKāpa OK1:00:00+5:02
3Zušēvica AustraKāpa OK/Laimīte1:08:28+13:30
4Čama AneteAzimuts OK- Sm BJSS1:12:04+17:06
5Ozola KristīneA21:12:12+17:14
 
 
 
S20 (4)6.8 km18 C
PlNameClubTimeDiff.
1Jansona MartaCPSS/Meridiāns/Pārgauja50:030:00
2Šadrina MadaraKāpa OK/PierīgasBJSS52:50+2:47
3Brice MadaraOzons54:55+4:52
4Blūmentāle ElizabeteOzons56:09+6:06
 
 
 
S21A (13)5.8 km13 C
PlNameClubTimeDiff.
1Dūdele KateKāpa OK/Carnikava42:360:00
2Bertuka KristīneCPSS/Meridiāns/Pārgauja47:12+4:36
3Celiņa LīgaCPSS/Meridiāns/Pārgauja47:59+5:23
4Dzirkale ZaneAlnis OK-JNSC49:31+6:55
5Janpaule IneseZiemeļkurzeme OK50:36+8:00
6Daģe IlonaAlnis OK-JNSC51:58+9:22
7Strautniece KristaAlnis OK-JNSC52:20+9:44
8Kauķe LolitaBriksnis SK52:33+9:57
9Bīriņa AndaOgre OK/SC56:22+13:46
10Krastiņa IevaBriksnis SK58:22+15:46
11Linde ArtaOzons1:07:27+24:51
 
Freiberga AivaZiemeļkurzeme OKdns
Dobule Ievaindividuālidns
 
 
 
S21B (7)5.1 km13 C
PlNameClubTimeDiff.
1Haberkorne-Vimba EvaZiemeļkurzeme OK47:160:00
2Berķe LīgaBriksnis SK49:08+1:52
3Berga IlzeSaldus OK51:46+4:30
4Krūze ElīnaBurkānciems OK51:58+4:42
5Saudorga ZaneKāpa OK1:04:20+17:04
6Vabulniece LindaAlūksne-Ape OK1:06:01+18:45
 
Salava ElīnaOzonsdns
 
 
 
S21E (5)11.3 km23 C
PlNameClubTimeDiff.
1Katlapa Lindaindividuāli1:22:450:00
2Grosberga SandraCPSS/Meridiāns/Pārgauja1:26:12+3:27
 
Mauliņa IevaBriksnis SKdns
Valdmane LīgaZVOC-VBSSdns
Buža DaceCPSS/Meridiāns/Pārgaujadns
 
 
 
S35 (5)6.8 km18 C
PlNameClubTimeDiff.
1Godiņa IevaAzimuts OK- Sm BJSS54:270:00
2Vilks IlzeAuseklis IK56:45+2:18
3Brūvere IvetaOzons1:00:16+5:49
4Straume IldzeAuseklis IK1:00:49+6:22
5Dzērve AgneseCarnikava1:08:25+13:58
 
 
 
S40 (14)5.8 km15 C
PlNameClubTimeDiff.
1Lapiņa IlzeZiemeļkurzeme OK45:250:00
2Bura JolantaAuseklis IK48:56+3:31
3Kalniņa Aigaindividuāli50:42+5:17
4Vegere IevaOzons51:55+6:30
5Smila BaibaMona OK52:12+6:47
6Johansena MaritaOgre OK/SC52:21+6:56
7Lepiksone JanaAuseklis IK54:07+8:42
8Feldmane Sanitaindividuāli57:00+11:35
9Lapa MaritaAutostarts.lv58:12+12:47
10Blanka LīgaKāpa OK59:14+13:49
11Kreicšteina IevaBriksnis SK1:00:33+15:08
12Zērne MairaSaldus OK1:00:55+15:30
13Gaisa GitaAlnis OK-JNSC1:05:24+19:59
14Ozola ZaneAuseklis IK1:16:35+31:10
 
 
 
S45 (9)5.8 km13 C
PlNameClubTimeDiff.
1Ozola BaibaMona OK48:200:00
2Ozoliņa IevaZiemeļkurzeme OK48:59+0:39
3Krēsliņa DaigaGulbenes n BJSS/Pūznis OK53:50+5:30
4Mihailova IntaAuseklis IK54:37+6:17
5Šiltere VijaAuseklis IK55:54+7:34
6Grende IngaOzons1:02:14+13:54
7Bļodniece IneseOzons1:09:35+21:15
8Vabulniece LīgaAlūksne-Ape OK1:11:07+22:47
9Čākure IngūnaAlnis OK-JNSC1:22:56+34:36
 
 
 
S50 (11)5.8 km13 C
PlNameClubTimeDiff.
1Miķelsone IvetaMona OK54:050:00
2Laev RiinaAuseklis IK56:42+2:37
3Lūkina DainaSēlijas Mežs OSK1:00:50+6:45
4Šteina MudīteSaldus OK1:01:52+7:47
5Laure IlzeAuseklis IK1:02:34+8:29
6Cebule DaceOgre OK/SC1:02:57+8:52
7Penkule SilvijaSaldus OK1:08:38+14:33
8Šņuka RotaBebri1:11:24+17:19
9Cāne IevaSigulda1:16:10+22:05
10Leiškalne IngūnaZiemeļkurzeme OK1:20:24+26:19
 
Gipsle InaraKURMIS OKdns
 
 
 
S55 (11)5.4 km14 C
PlNameClubTimeDiff.
1Buša VelgaMona OK49:110:00
2Purgaile IneseBebri52:21+3:10
3Grunde LigitaKāpa OK53:15+4:04
4Šinke ĀrijaKāpa OK56:04+6:53
5Putniņa MāraMežmalas MTB / Madona57:05+7:54
6Zolberga DainaSēlijas Mežs OSK58:32+9:21
7Tāse IlzeOgre OK/SC1:02:58+13:47
8Melbārde AndraSeniors1:04:58+15:47
9Gredzena DainaSaldus OK1:07:36+18:25
10Druveniece VijaSēlijas Mežs OSK1:07:47+18:36
11Kreicberga IngrīdaSēlijas Mežs OSK1:42:50+53:39
 
 
 
S60 (5)5.4 km14 C
PlNameClubTimeDiff.
1Ābola AlīdaA242:480:00
2Kukka RutaKāpa OK52:08+9:20
3Buša LieneAlnis OK-JNSC1:01:44+18:56
4Mauliņa IneseSaldus OK1:02:24+19:36
5Alksne MudīteJēkaba aģentūra1:24:28+41:40
 
 
 
S65 (4)4.0 km12 C
PlNameClubTimeDiff.
1Plaude MāraLiepava45:280:00
2Bolšteina MāraAlnis OK-JNSC46:30+1:02
3Černiševa VairaZiemeļkurzeme OK49:13+3:45
4Šterna RudīteSigulda51:33+6:05
 
 
 
S70 (4)4.0 km12 C
PlNameClubTimeDiff.
1Jēkabsone MargaSILVA1:04:470:00
2Slaviņa AnnaMona OK1:12:30+7:43
3Šulte LaimdotaPrizma1:17:27+12:40
 
Jūlija ZvirgzdeSeniorsdns
 
 
 
S75 (4)4.0 km12 C
PlNameClubTimeDiff.
1Bruce IlzeSaldus OK54:150:00
2Zjatkova VeltaAlnis OK-JNSC56:18+2:03
3Andersone AijaSeniors1:00:55+6:40
 
Skujiņa ErnaKURMIS OKdns
 
 
 
S80 (1)3.1 km9 C
PlNameClubTimeDiff.
1Ostupe RitaKāpa OK1:19:190:00
 
 
 
V8 (8)1.5 km5 C
PlNameClubTimeDiff.
1Šolmanis UvisAuseklis IK12:190:00
2Vimba FrancisZiemeļkurzeme OK14:42+2:23
3Millers RobertsOgre OK/SC15:08+2:49
4Ruža RinaldsCPSS/Meridiāns/Pārgauja16:30+4:11
5Strazdiņš Kārlis JānisSaulkrasti25:13+12:54
6Ozols GirtsKāpa OK/Carnikava29:34+17:15
 
Straume Pauls OlafsLostmp
Kalējs GustavsKāpa OK/Laimītemp
 
 
 
V10 (21)1.5 km5 C
PlNameClubTimeDiff.
1Saulīte EmīlsAuseklis IK11:160:00
2Lipskis KristiānsSēlijas Mežs OSK11:30+0:14
3Aleksāns RonaldsOgre OK/SC11:35+0:19
4Vintišs DāvisMadonas BJSS/OK Arona12:40+1:24
5Smotrovs MargusKāpa OK/Carnikava12:52+1:36
6Vītoliņš Audris OdoOgre OK/SC13:05+1:49
7Rudzītis KristersCPSS/Meridiāns/Pārgauja13:58+2:42
8Ģērmanis TomsAuseklis IK14:06+2:50
9Krūmiņš EdvardsAlnis OK-JNSC16:04+4:48
10Zandarts JānisJēkaba aģentūra16:21+5:05
11Ozoliņš Gustavs JānisOzons/RSP16:31+5:15
12Strazdiņš Jurģis EgonsSaulkrasti16:46+5:30
13Sčerbins (ā/k) MihailsOzons/RSP17:21+6:05
14Valkiainens NilsOzons/RSP17:42+6:26
15Dzērve MārcisCarnikava26:14+14:58
 
Majors Marks HenrijsSaulkrastidns
Čākurs EdijsNaukšēnidns
Garais BrunoKāpa OK/Carnikavadns
Staņa GustavsAuseklis IKdns
Grasis MarkusAuseklis IKdns
Sika (a/k) EdgarsKāpa OK/Carnikavadns
 
 
 
V12 (27)4.1 km9 C
PlNameClubTimeDiff.
1Stradiņš KārlisAuseklis IK30:020:00
2Saulīte MatīssAuseklis IK30:15+0:13
3Johansens Emīls AndrejsAuseklis IK30:49+0:47
4Vaļģis KārlisZVOC-VBSS32:57+2:55
5Svilāns AndrisOgre OK/SC34:45+4:43
6Bambulis RalfsGulbenes n BJSS/Pūznis OK36:21+6:19
7Goldšteins SvensOgre OK/SC38:03+8:01
8Ločmelis JēkabsZVOC-VBSS38:48+8:46
9Šķesteris RenārsCPSS/Meridiāns/Pārgauja40:18+10:16
10Eižvertiņš Ralfs JānisAlnis OK-JNSC40:55+10:53
11Abzalons Tomass OttoCPSS/Meridiāns/Pārgauja40:59+10:57
12Freimanis ArtūrsAlnis OK-JNSC42:53+12:51
13Ummers EmīlsPiepe43:27+13:25
14Zaharāns NormundsGulbenes n BJSS/Pūznis OK47:55+17:53
15Šķirpāns JānisGulbenes n BJSS/Pūznis OK48:33+18:31
16Rudzītis Kārlis RobertsCPSS/Meridiāns/Pārgauja50:12+20:10
17Smotrovs IngusKāpa OK/Carnikava51:26+21:24
18Ritums RihardsOzons/RSP55:01+24:59
19Garais RaimondsKāpa OK/Carnikava1:01:15+31:13
20Graudums MārcisMadonas BJSS/OK Arona1:06:57+36:55
21Bieziņš Artūrs DāvisCPSS/Meridiāns/Pārgauja1:15:11+45:09
22Līcis Matīss DanielsOgre OK/SC1:23:48+53:46
23Daukste Markuss NikolassOgre OK/SC1:27:50+57:48
24Liepiņš Toms ReinisSaulkrasti1:29:41+59:39
25Janītis EduardsZVOC-VBSS2:03:06+1:33:04
26Ruskuls GustavsA22:04:57+1:34:55
 
Svilāns EdgarsOgre OK/SCdnf
 
 
 
V14 (31)5.1 km13 C
PlNameClubTimeDiff.
1Spektors FricisAuseklis IK33:120:00
2Gailis RihardsAuseklis IK33:56+0:44
3Brucis MatissSaldus OK38:36+5:24
4Knēts RihardsCPSS/Meridiāns/Pārgauja39:22+6:10
5Krūmiņš RihardsAlnis OK-JNSC39:42+6:30
6Alberings PaulsZVOC-VBSS39:44+6:32
7Dzalbs EdijsCPSS/Meridiāns/Pārgauja39:48+6:36
8Višņevskis HaraldsZVOC-VBSS41:47+8:35
9Vaičuls ArmandsGulbenes n BJSS/Pūznis OK41:57+8:45
10Zērnis EmīlsSaldus OK43:20+10:08
11Leitlands MatīssZVOC-VBSS44:26+11:14
12Usārs KristersGulbenes n BJSS/Pūznis OK44:57+11:45
13Šolmanis DāvisAuseklis IK45:25+12:13
14Johansens Pauls VernersAuseklis IK46:18+13:06
15Akmins RenārsAzimuts OK- Sm BJSS46:53+13:41
16Redovičs AugustsAuseklis IK47:35+14:23
17Platacis MatīssCPSS/Meridiāns/Pārgauja52:09+18:57
18Rudzītis EduardsCPSS/Meridiāns/Pārgauja55:01+21:49
19Dailide RaivoGulbenes n BJSS/Pūznis OK55:28+22:16
20Ronis UvisGulbenes n BJSS/Pūznis OK57:22+24:10
21Radziņš RinaldsCPSS/Meridiāns/Pārgauja58:39+25:27
22Cirpons KristsGulbenes n BJSS/Pūznis OK1:02:36+29:24
23Briedītis KasparsGulbenes n BJSS/Pūznis OK1:06:21+33:09
24Naumovs EmīlsMadonas BJSS/OK Arona1:29:42+56:30
25Jansons ElvisOzons/RSP2:51:09+2:17:57
 
Jurjāns ReinisKāpa OK/Carnikavadns
Heinols MārisZVOC-VBSSdns
Staņa KristiānsAuseklis IKdns
Lepiksons DāgsZVOC-VBSSdns
Āboliņš AigarsOgre OK/SCdns
Vimba Rūdolfs MatīssZVOC-VBSSdns
 
 
 
V16 (27)6.9 km17 C
PlNameClubTimeDiff.
1Upītis UldisKāpa OK/Saulkrasti41:230:00
2Ustinovs EdgarsOgre OK/SC42:03+0:40
3Reneslācis ValtersOgre OK/SC46:29+5:06
4Slikšjānis MatīssAzimuts OK- Sm BJSS46:45+5:22
5Ulmanis HaraldsAuseklis IK48:08+6:45
6Kaminskis KārlisCPSS/Meridiāns/Pārgauja49:38+8:15
7Caune IlgvarsAzimuts OK- Sm BJSS50:17+8:54
8Stiprais EmīlsMadonas BJSS/OK Arona50:22+8:59
9Pļaviņš NiksMadonas BJSS/OK Arona50:36+9:13
10Valpuski JānisOgre OK/SC51:36+10:13
11Vahruševs DanielsOgre OK/SC52:40+11:17
12Ozols ErnestsAuseklis IK53:18+11:55
13Bruners KristapsCPSS/Meridiāns/Pārgauja53:45+12:22
14Vilciņš ErnestsAuseklis IK54:11+12:48
15Aparjods KristersKāpa OK/Saulkrasti55:18+13:55
16Kalējs Roberts TomsOgre OK/SC59:45+18:22
17Ciglis MadisA21:01:03+19:40
18Straume TomsAuseklis IK1:01:46+20:23
19Kokorevičs RenārsGulbenes n BJSS/Pūznis OK1:06:18+24:55
20Vaļģis ArtūrsZVOC-VBSS1:06:28+25:05
21Karnītis EdgarsKāpa OK/PierīgasBJSS1:09:47+28:24
22Putnis RobertsGulbenes n BJSS/Pūznis OK1:15:39+34:16
23Kriķis RaitisOzons/RSP2:11:19+1:29:56
 
Grīnvalds RalfsAlnis OK-JNSCmp
Indrāns EdgarsKāpa OKdns
Putrālis ReinisAzimuts OK- Sm BJSSdns
Sarksņa AndrisOgre OK/SCdns
 
 
 
V18 (11)11.2 km22 C
PlNameClubTimeDiff.
1Titomers EndijsAlnis OK-JNSC1:03:270:00
2Vainovskis EmīlsSaldus OK1:13:57+10:30
3Šiliņš AivisAlnis OK-JNSC1:17:51+14:24
4Ulmanis ValtsAuseklis IK1:19:59+16:32
5Knēts JēkabsCPSS/Meridiāns/Pārgauja1:21:18+17:51
6Andersons TomassAlnis OK-JNSC1:28:05+24:38
7Slaveiks KasparsSaldus OK1:35:22+31:55
8Nulle ValdemārsAzimuts OK- Sm BJSS1:40:56+37:29
9Krasovskis LaurisAuseklis IK1:45:56+42:29
10Keiselis ImantsOzons1:50:18+46:51
 
Heinols AtisZVOC-VBSSdns
 
 
 
V20 (9)11.2 km22 C
PlNameClubTimeDiff.
1Kārkliņš DanielsZVOC-VBSS1:02:380:00
2Taube Emīls HenrijsZVOC-VBSS1:04:06+1:28
3Baunis JānisMadonas BJSS/OK Arona1:04:26+1:48
4Reinsons AlvisAuseklis IK1:05:32+2:54
5Liepa PēterisZVOC-VBSS1:08:09+5:31
6Stiprais KlāvsMadonas BJSS/OK Arona1:15:30+12:52
7Krasovskis DainisAuseklis IK1:23:39+21:01
 
ncPhantom runner individuāli1:20:12+17:34
Staģis Rihardsindividuālidns
 
 
 
V21A (18)11.7 km24 C
PlNameClubTimeDiff.
1Māliņš GuntisKāpa OK1:13:230:00
2Ozoliņš DaniilsAuseklis IK1:14:05+0:42
3Vīksne DidzisCPSS/Meridiāns/Pārgauja1:16:14+2:51
4Klāsons VilnisOgre OK/SC1:17:00+3:37
5Šadrins RūdolfsKāpa OK1:19:20+5:57
6Rudītis RolandsAzimuts OK- Sm BJSS1:20:30+7:07
7Znotiņš Jānisindividuāli1:22:19+8:56
8Nulle JānisAzimuts OK- Sm BJSS1:22:54+9:31
9Leontjevs AndisMadonas BJSS/OK Arona1:23:03+9:40
10Daģis SalvisAlnis OK-JNSC1:25:27+12:04
11Zukulis SandisOzons1:27:22+13:59
12Endele EmīlsKURMIS OK1:29:15+15:52
13Ritums JurisOzons1:36:24+23:01
14Pauļukevičs ArtūrsOgre OK/SC1:38:06+24:43
 
Zvirbulis MikusOgre OK/SCdns
Ļašs VladimirsBriksnis SKdns
Celiņš Ivarsindividuālidns
Klepers UldisOKZKdns
 
 
 
V21B (14)6.7 km15 C
PlNameClubTimeDiff.
1Andže AnsisAuseklis IK57:490:00
2Druvenieks RenārsSēlijas Mežs OSK59:13+1:24
3Berķis GatisBriksnis SK59:47+1:58
4Jansons Jānisindividuāli1:01:08+3:19
5Varts ZintisGeogrāfu mafija1:01:32+3:43
6Cers EdgarsAzimuts OK- Sm BJSS1:06:47+8:58
7Sukonovs RobertsGC1:06:55+9:06
8Lapa AivarsAutostarts.lv1:11:10+13:21
9Pilskalns KristapsGC1:20:08+22:19
10Nevodņičenko Pāvelsindividuāli1:45:09+47:20
 
Seilis OskarsAuseklis IKdns
Krjukovs ArtisAuseklis IKdns
Kalniņš KristapsAuseklis IKdns
Johansen WernerOgre OK/SCdns
 
 
 
V21E (16)14.4 km33 C
PlNameClubTimeDiff.
1Krūmiņš JānisBriksnis SK1:16:300:00
2Jaudzems KristapsSaldus OK1:18:12+1:42
3Kivlenieks AndrisOgre OK/SC1:20:48+4:18
4Kietis MarģersOzons1:21:11+4:41
5Neimanis NaurisOgre OK/SC1:23:55+7:25
6Cāns AndrisCPSS/Meridiāns/Pārgauja1:24:33+8:03
7Jānis PeilānsKāpa OK/Saulkrasti1:24:43+8:13
8Ozoliņš KristapsMadonas BJSS/OK Arona1:25:45+9:15
9Linde MārtiņšOzons1:25:57+9:27
10Brūns KalvisOzons1:26:03+9:33
11Gailis AndrisAuseklis IK1:27:21+10:51
12Žagars IvarsOzons1:28:36+12:06
13Linde ĢirtsAuseklis IK2:12:54+56:24
 
Platais PaulsOzonsdns
Ūdris EmīlsKāpa OKdns
Umurs JānisAlūksne-Ape OKdns
 
 
 
V35 (13)11.7 km24 C
PlNameClubTimeDiff.
1Kārkliņš KasparsA21:10:400:00
2Dzenītis JurisMadonas BJSS/OK Arona1:12:29+1:49
3Veits TomsPurva Bridējs OK1:13:28+2:48
4Bondins JevģēnijsAuseklis IK1:18:18+7:38
5Tērziņš GintsBurkānciems OK1:19:24+8:44
6Butāns JānisCPSS/Meridiāns/Pārgauja1:21:08+10:28
7Inka UģisCPSS/Meridiāns/Pārgauja1:23:14+12:34
8Dobulis ArtisAuseklis IK1:31:59+21:19
9Dzērve GatisCarnikava1:35:49+25:09
10Tihane AivarLost1:37:19+26:39
11Kukks Jānisindividuāli1:44:43+34:03
12Zariņš KristapsAuseklis IK1:54:09+43:29
 
Lācis KārlisOzonsdns
 
 
 
V40 (33)11.7 km24 C
PlNameClubTimeDiff.
1Brucis UldisSaldus OK1:09:520:00
2Leiboms AigarsMeridiāns OK1:11:24+1:32
3Soika UvisOzons1:12:37+2:45
4Kaminskis ValtersCPSS/Meridiāns/Pārgauja1:14:57+5:05
5Jankovskis ĢirtsOzons1:15:00+5:08
6Godiņš MārtiņšAzimuts OK- Sm BJSS1:15:30+5:38
7Putrālis OtārsAzimuts OK- Sm BJSS1:15:33+5:41
8Pikurs GuntisCPSS/Meridiāns/Pārgauja1:16:53+7:01
9Kalējs AtisAlūksne-Ape OK1:17:23+7:31
10Valtass IvarsSaldus OK1:19:02+9:10
11Grasis ArnisAuseklis IK1:19:29+9:37
12Vārna AigarsZiemeļkurzeme OK1:19:33+9:41
13Strazdiņš AndrisPurva Bridējs OK1:20:32+10:40
14Kaņepe DagnisCPSS/Meridiāns/Pārgauja1:20:45+10:53
15Mats AlvisMadonas BJSS/OK Arona1:21:29+11:37
16Treijers AigarsOgre OK/SC1:21:55+12:03
17Stradiņš Pēterisindividuāli1:25:04+15:12
18Grasis IngusAuseklis IK1:26:09+16:17
19Druķis PēterisAuseklis IK1:27:36+17:44
20Lepiksons AlvisAuseklis IK1:28:56+19:04
21Bondars RaimondsLatvijas finieris1:29:01+19:09
22Frolovs Dmitrijsindividuāli1:31:34+21:42
23Krieviņš DainisAuseklis IK1:40:58+31:06
24Ozols JānisAuseklis IK1:41:15+31:23
25Vaidakovs JurisZiemeļkurzeme OK1:45:20+35:28
26Ieviņš AnatolijsAlnis OK-JNSC1:45:49+35:57
27Gaiss UldisAlnis OK-JNSC1:48:57+39:05
28Ģērmanis GintsAuseklis IK2:02:46+52:54
 
Lepiksons ValdisAuseklis IKdns
Indāns MareksOgre OK/SCdns
Salavs DzintarsOzonsdns
Banga AldisPrizmadns
Staņa KasparsA2dns
 
 
 
V45 (20)11.3 km23 C
PlNameClubTimeDiff.
1Ulmanis IntsAuseklis IK1:13:380:00
2Freidenfelds ValtersZiemeļkurzeme OK1:14:32+0:54
3Actiņš Aigars3A1:17:25+3:47
4Skrubis AinārsZiemeļkurzeme OK1:18:07+4:29
5Šadrins SergejsKāpa OK1:18:24+4:46
6Zērnis OskarsSaldus OK1:18:31+4:53
7Nulle JānisAzimuts OK- Sm BJSS1:20:52+7:14
8Šolmanis EgonsAuseklis IK1:22:04+8:26
9Kalniņš IntsBriksnis SK1:22:40+9:02
10Ostups JurisA21:23:09+9:31
11Vabulnieks MārisAlūksne-Ape OK1:23:37+9:59
12Meļķerts AndrisSaldus OK1:23:49+10:11
13Knēts JurisCPSS/Meridiāns/Pārgauja1:25:51+12:13
14Stabiņš MārisAzimuts OK- Sm BJSS1:29:45+16:07
15Narels JurijsSēlijas Mežs OSK1:32:03+18:25
16Ozols UģisLatvijas finieris1:34:53+21:15
17Bura EduardsAuseklis IK1:37:08+23:30
18Zacmanis ArnisOgre OK/SC1:56:47+43:09
 
Salmiņš ĢirtsSaldus OKdns
Ummers KasparsPiepedns
 
 
 
V50 (15)6.9 km17 C
PlNameClubTimeDiff.
1Mihailovs AivarsAuseklis IK44:540:00
2Kokorišs ValdisMona OK48:20+3:26
3Mamis ĢirtsMona OK48:50+3:56
4Ūdris ĒriksCPSS/Meridiāns/Pārgauja51:23+6:29
5Bužs IgorsCPSS/Meridiāns/Pārgauja51:27+6:33
6Putniņš JānisMežmalas MTB / Madona51:33+6:39
7Utans Edgarsindividuāli52:22+7:28
8Kokarēvičs PēterisMežmalas MTB / Madona53:45+8:51
9Ozoliņš AnatolijsAuseklis IK54:38+9:44
10Dukulis IlmārsAlnis OK-JNSC56:45+11:51
11Jēkabsons MārisZiemeļkurzeme OK1:04:47+19:53
12Bricis Kalvisindividuāli1:05:04+20:10
13Laev UrmasAuseklis IK1:07:42+22:48
14Pavlovskis AgrisAlnis OK-JNSC1:26:08+41:14
15Zariņš PēterisMona OK1:29:03+44:09
 
 
 
V55 (8)6.9 km17 C
PlNameClubTimeDiff.
1Kokins JurisMeridiāns OK47:340:00
2Pekuss UldisMona OK48:19+0:45
3Saliņš JānisMežmalas MTB / Madona52:33+4:59
4Šinke JurisKāpa OK53:06+5:32
5Lācars HarijsSILVA53:28+5:54
6Pucens IvarsMona OK54:53+7:19
7Druvenieks AivarsSēlijas Mežs OSK57:29+9:55
8Penkulis MārisSaldus OK1:04:47+17:13
 
 
 
V60 (7)5.8 km15 C
PlNameClubTimeDiff.
1Lukačovs HelmutsSILVA52:020:00
2Alksnis UldisCPSS/Meridiāns/Pārgauja55:37+3:35
3Dukšte GunārsALTUS56:39+4:37
4Mauliņš EgilsSaldus OK57:19+5:17
5Brūns UldisEKO-O59:28+7:26
6Ansviesulis IvarsPrizma1:01:08+9:06
 
Bušs MiervaldisAlnis OK-JNSCmp
 
 
 
V65 (8)5.4 km14 C
PlNameClubTimeDiff.
1Tauvens AndrisKURMIS OK41:500:00
2Grigulis DzintarsOgre OK/SC47:00+5:10
3Limbēns IlmārsSigulda47:30+5:40
4Zariņš IvarsGulbenes n BJSS/Pūznis OK48:04+6:14
5Kukk VolliKāpa OK52:17+10:27
6Alksnis UldisJēkaba aģentūra52:34+10:44
7Daščors ZigmundsSēlijas Mežs OSK55:15+13:25
8Zīds OskarsJēkaba aģentūra1:19:59+38:09
 
 
 
V70 (6)5.4 km14 C
PlNameClubTimeDiff.
1Slaviņš RodrigoOzons43:490:00
2Novikovs PēterisKāpa OK/Carnikava49:06+5:17
3Juris ZvirgzdsSeniors51:34+7:45
4Dubrovskis VilisSeniors59:35+15:46
5Kalniņš JānisSēlijas Mežs OSK1:01:58+18:09
6Meldrājs ImantsSēlijas Mežs OSK1:03:07+19:18
 
 
 
V75 (6)4.0 km12 C
PlNameClubTimeDiff.
1Černiševs VadimsZiemeļkurzeme OK48:540:00
2Berners EdvīnsA249:33+0:39
3Līcis ArnoOzons51:52+2:58
4Ostups GunārsKāpa OK55:24+6:30
5Kalniņš IvarsSeniors1:03:26+14:32
6Leikarts Juris MartinsCeļuprojekts1:04:28+15:34
 
 
 
V80 (1)3.1 km9 C
PlNameClubTimeDiff.
Zablovskis EgonsSeniorsdns
 
 
 
OPEN1 (10)4.1 km9 C
PlNameClubTimeDiff.
1Gobiņa SarmīteGulbenes n BJSS/Pūznis OK40:200:00
2Sirmā GerdaGulbenes n BJSS/Pūznis OK45:19+4:59
3Meļķerte Lindaindividuāli46:48+6:28
4Lejasblusa Andaindividuāli47:02+6:42
5Krēsliņa Zandaindividuāli52:55+12:35
6Andersone IntaAlnis OK-JNSC1:00:18+19:58
7Blūme EvijaCarnikava1:07:12+26:52
8Jurjāne KristīneKāpa OK/Carnikava1:07:13+26:53
9Ancāns Egīlsindividuāli1:13:15+32:55
10Kozlinska EstereA21:41:02+1:00:42
 
 
 
OPEN2 (5)6.7 km15 C
PlNameClubTimeDiff.
1Harston Simonindividuāli59:250:00
2Ktners Mārtiņšindividuāli1:06:09+6:44
3Rasims Matīssindividuāli1:07:47+8:22
4Mežeckis Aleksandrsindividuāli1:21:31+22:06
5Daglis Mārtiņšindividuāli2:07:45+1:08:20
 
 
 
MTBO_S21 (8)7.8 km15 C
PlNameClubTimeDiff.
1Šmite IngrīdaAuseklis IK40:470:00
2Mauliņa IevaBriksnis SK43:20+2:33
3Zobena DinaPurva Bridējs OK45:02+4:15
4Knēta MārīteMona OK46:47+6:00
5Strazdiņa AigaCPSS/Meridiāns/Pārgauja47:21+6:34
6Krūmiņa IevaPurva Bridējs OK48:21+7:34
7Petaka Santaindividuāli49:48+9:01
8Mātere LindaHawaii Express1:30:39+49:52
 
 
 
MTBO_V14 (4)5.2 km12 C
PlNameClubTimeDiff.
1Vimba Rūdolfs MatīssZVOC-VBSS31:220:00
2Brucis ĢirtsSaldus OK33:45+2:23
3Heinols MārisZVOC-VBSS40:32+9:10
4Staņa KristiānsAuseklis IK51:58+20:36
 
 
 
MTBO_V21 (13)11.5 km23 C
PlNameClubTimeDiff.
1Heinols AtisZVOC-VBSS55:090:00
2Kampuss EgilsZVOC-VBSS55:35+0:26
3Rēns EduardsA257:09+2:00
4Zetmanis AivisAzimuts OK- Sm BJSS57:44+2:35
5Ūdris EmīlsKāpa OK58:55+3:46
6Lasmanis MārtiņšAuseklis IK1:00:11+5:02
7Pirtnieks Otto PēterisAuseklis IK1:03:04+7:55
8Gruzde ĒriksCPSS/Meridiāns/Pārgauja1:08:03+12:54
9Ezeriņš Mārcisindividuāli1:24:15+29:06
 
Zilveris Laurisindividuālidnf
Poga GustavsG.P.dns
Ketners MārtiņšIkšķiledns
Voiceščuks UģisBurkānciems OKdns
 
 
 
MTBO_V40 (12)7.8 km15 C
PlNameClubTimeDiff.
1Heinols MārisZVOC-VBSS42:110:00
2Ezeriņš GintsCPSS/Meridiāns/Pārgauja43:19+1:08
3Borovikovs JurisMadonas BJSS/OK Arona43:40+1:29
4Pirktiņš AndisOK KO44:58+2:47
5Dzalbs Kārlisindividuāli45:41+3:30
6Lupkins IvoCPSS/Meridiāns/Pārgauja46:38+4:27
7Čākurs DidzisNaukšēni49:23+7:12
8Staņa KasparsA250:48+8:37
9Nīmanis Reinisindividuāli53:17+11:06
10Gruzde EgilsMeridiāns OK54:44+12:33
11Šūlmeisters ArnisCēsis54:58+12:47
 
Reinsons RaivisAuseklis IKdns