Pierīgas novadu 2010.gada sporta spēles | Tr 12.05.2010 20:35 |
Results | |
Pl Stno Name YB Club Time
S1 (9/9)
1 6 Ieva Rukšāne 91 Sējas novads 46:43
2 100 Santa Lazdāne Siguldas novads 47:04
3 1 Ieva Rotkovska 92 Saulkrasti 49:46
4 4 Līga Rukšāne 86 Sējas novads 50:50
5 3 Anna Madara Pērkone 94 Saulkrasti 54:38
6 8 Ieva Jākabsone 91 Sējas novads 56:10
7 7 Inese Tauvena 88 Baldone 58:36
8 9 Ieva Tauvena 86 Baldone 1:01:40
S2 (7/7)
1 11 Irita Puķīte 74 Saulkrasti 31:13
2 16 Kristīne Veita 74 Siguldas novads 35:57
3 15 Eva Haberkorne Vimba 76 Ropažu novads 38:05
4 13 Līga Blanka 71 Ādaži 38:37
5 12 Aija Andersone 74 Baldone 40:45
6 19 Gunda Ķigure 69 Saulkrasti 50:22
7 14 Liene Upīte 73 Saulkrasti 59:35
S3 (5/5)
1 21 Daiga Rīgava 65 Inčukalna novads 44:11
2 23 Antra Gaumiga 63 Babītes novads 49:32
3 18 Zita Rukšāne 61 Sējas novads 54:32
4 22 Inese Bula 66 Ropažu novads 1:02:18
24 Ilva Cinīte 70 Ropažu novads mp
S4 (5/5)
1 27 Alīda Ābola 54 Siguldas novads 34:20
2 29 Māra Putniņa 58 Ropažu novads 39:49
3 30 Dzintra Busenberga 57 Ādaži 51:09
4 28 Ilze Mārdega 51 Saulkrasti 1:16:58
26 Inita Reika 59 Babītes novads dns
S5 (4/4)
1 35 Ruta Kukka 50 Ādaži 32:46
2 33 Maruta Habermane 47 Siguldas novads 43:06
3 32 Laimdota Šulte 43 Ropažu novads 45:45
4 36 Maira Liepa 44 Ropažu novads 45:46
V1 (17/17)
1 53 Daniels Kārkliņš 94 Siguldas novads 50:37
2 50 Jānis Peilāns 85 Saulkrasti 50:44
3 51 Dāvis Dišlers 93 Babītes novads 51:12
4 42 Ainārs Lupiķis 89 Saulkrasti 53:46
5 46 Ivars Kļaviņš 93 Ropažu novads 56:23
6 45 Andris Ivanāns 85 Baldone 59:08
7 40 Viljams Plešs 83 Babītes novads 1:06:31
8 38 Juris Rimicāns 87 Individuāli 1:13:57
9 44 Jānis Ķigurs 69 Saulkrasti 1:15:04
10 41 Māris Ivanāns 92 Baldone 1:15:09
11 52 Edgars Peilāns 83 Saulkrasti 1:15:34
12 47 Jānis Rukšāns 85 Sējas novads 1:22:39
13 39 Grigorijs Petuņins 90 Baldone 1:23:42
14 49 Andris Rukšāns 90 Sējas novads 1:29:52
15 43 Klāvs Nklass 91 Sējas novads 1:35:54
54 Dāvis Blankenbergs 92 Saulkrasti mp
48 Edgars Liepiņš 77 Baldone dns
V2 (8/8)
1 63 Kaspars Kārkliņš 72 Siguldas novads 37:11
2 56 Mārtiņš Vimba 77 Ropažu novads 44:47
3 59 Armands Teteris 73 Babītes novads 47:25
4 58 Kārlis Andersons 74 Baldone 48:14
5 62 Jānis Kukks 79 Ādaži 57:09
6 57 Jānis Tiļčiks 72 Ādaži 1:02:23
60 Sergejs Gudzs 79 Ādaži mp
61 Dainis Aparjods 71 Saulkrasti dns
V3 (10/11)
1 68 Aigars Leiboms 62 Ādaži 40:40
2 72 Guntis Arnicāns 68 Siguldas novads 43:30
3 70 Jānis Putniņš 62 Ropažu novads 47:25
4 67 Kaspars Kojalovičs 68 Babītes novads 49:12
5 74 Jānis Lazdāns 70 Siguldas novads 50:06
6 75 Pēteris Strazdiņš 62 Babītes novads 53:07
7 65 Ilmārs Jermaks 61 Babītes novads 53:38
8 71 Guntars Lupiķis 63 Saulkrasti 55:30
9 69 Andrejs Gaumigs 63 Babītes novads 59:29
66 Juris Cinītis 70 Individuāli mp
V4 (4/4)
1 81 Edmunds Zvaigzne 57 Siguldas novads 35:32
2 79 Guntis Dišlers 60 Babītes novads 38:00
3 80 Ivars Ansviesulis 54 Ropažu novads 46:48
4 83 Viktors Ivanovs 52 Babītes novads 47:42
V5 (9/9)
1 91 Andris Tauvens 49 Baldone 34:39
2 90 Jānis Buls 50 Ropažu novads 34:44
3 87 Māris Malkalnietis 42 Siguldas novads 42:28
4 89 Volli Kukk 49 Ādaži 42:39
5 88 Jānis Aprubis 43 Ropažu novads 49:11
6 92 Andris Ozols 41 Individuāli 50:12
7 86 Atis Rukšāns 48 Sējas novads 54:53
8 93 Staņislavs Kojalovičs 34 Babītes novads 1:04:32
85 Andris Blanks 40 Ādaži dns