Seces balva 2009 | Se 2009.05.09. 20:03 |
Results | |
Pl Stno Name YB Club Time
S12 (6) 1.5 km 0 m 10 C
1 8 Anete Čama 97 VrBJSS-Azimuts OK 10:01
2 11 Stefānija Egle 98 Kāpa OK / RRBJSS 10:42
3 6 Elīna Skopāne 00 VrBJSS-Azimuts OK 12:10
4 7 Anda Upīte 00 Kāpa OK 21:12
5 4 Laura Elīza Lapiņa 00 Ziemeļkurzeme OK 24:23
6 9 Laura Nelsone 99 Kāpa OK / RRBJSS 25:30
S14 (17) 1.8 km 0 m 12 C
1 28 Kendija Aparjode 96 Kāpa OK / RRBJSS 10:50
2 21 Ieva Šķestere 95 Meridiāns-CPSS 11:07
3 23 Laura Puķīte 96 Kāpa OK / RRBJSS 11:17
4 27 Diāna Marta Ruka 97 RSP 11:39
5 22 Monta Mišina 96 Auseklis - LSPA 12:25
6 14 Anete Gurtiņa 95 Auseklis - LSPA 12:47
7 26 Annija Zaļaiskalna 96 Auseklis - LSPA 12:55
8 19 Agnese Kārkliņa 96 Meridiāns-CPSS 13:03
9 25 Madara Brice 96 RSP 13:57
10 30 Rūta Ķigure 96 Kāpa OK / RRBJSS 14:01
11 18 Gerda Šadurska 95 Auseklis - LSPA 14:22
12 24 Elīna Moroza 96 Meridiāns-CPSS 15:14
13 13 Kate Medne Meridiāns-CPSS 15:39
14 15 Agnese Vārna 95 Kāpa OK 17:17
15 17 Diāna Cabija 95 Alnis-JRSC 17:33
16 16 Lauma Elza Fernāte 96 Auseklis - LSPA 21:36
20 Linda Nelsone 95 Kāpa OK / RRBJSS mp
S16 (18) 2.0 km 0 m 11 C
1 34 Sigita Lapsiņa 94 Madonas BJSS 11:33
2 46 Beāta Zaļaiskalna 93 Auseklis IK 11:37
3 41 Arta Martinsone 94 Meridiāns-CPSS 11:50
4 43 Marta Jansone 94 Meridiāns-CPSS 11:55
5 33 Ilze Buža 93 Meridiāns-CPSS 11:59
6 42 Zane Nāgele 94 Kāpa OK / RRBJSS 12:19
7 50 Zane Čamane 93 Madonas BJSS 12:25
8 49 Katrīna Kosmačeva 93 Prizma OK/ Zvejniekciems/RRBJ 12:47
9 48 Eva Rozentāle 93 ZVOC-VBSS 13:55
10 45 Rūta Putniņa 93 Madonas BJSS 13:57
11 32 Kristīne Suta ZVOC-VBSS 14:00
12 36 Rūta Plakane 93 Auseklis IK 14:17
13 40 Edīte Bričonoka 94 Kāpa OK / RRBJSS 14:27
14 39 Laura Igaviņa 94 Gulbenes RBJSS 16:18
15 37 Krista Strautniece 93 Alnis-JRSC 18:33
16 44 Anna Madara Pērkone 94 Kāpa OK / RRBJSS 18:55
17 38 Līga Valdmane 94 ZVOC-VBSS 25:16
18 35 Ieva Dukure 93 ZVOC-VBSS 27:26
S18 (9) 2.2 km 0 m 11 C
1 56 Sabīne Tilta 92 ZVOC-VBSS 12:41
2 54 Māra Peilāne 92 Kāpa OK / RRBJSS 12:58
3 53 Madara Freimane 92 Auseklis - LSPA 13:55
4 58 Linda Krēsliņa 91 Gulbenes RBJSS 14:14
5 60 Agnese Baroniņa 92 Kāpa OK / RRBJSS 14:39
6 62 Ieva Rukšāne 91 Kāpa OK / RRBJSS 15:51
7 55 Sindija Širaka 92 Gulbenes RBJSS 17:37
8 63 Elīna Skuja 91 RSP 19:00
9 61 Anastasija Smoļakova 92 Stiga OK 41:53
S21 (9) 2.6 km 0 m 14 C
1 69 Māra Kursīte 93 ZVOC-VBSS 18:36
2 71 Līga Šūpulniece 87 Meridiāns-CPSS 18:49
3 68 Kristīne Ruka 79 RSP 19:04
4 67 Kate Dūdele 90 Kāpa OK / RRBJSS 19:38
5 70 Agita Intsone 67 Zaļā paparde 20:05
6 72 Inguna Krama 68 Zaļā paparde 23:30
7 73 Liene Veispale 89 Auseklis - LSPA 24:44
8 66 Gunita Šīrante 80 ZVOC-VBSS 29:22
65 Sermule Kristīne Individuāli mp
S35 (9) 2.6 km 0 m 14 C
1 84 Baiba Smila 72 Auseklis - LSPA 15:16
2 76 Līga Virbule 69 Taka TOK 16:45
3 85 Daiga Krēsliņa 65 Gulbenes RBJSS 17:32
4 81 Ilze Lapiņa 68 Ziemeļkurzeme OK 17:43
5 80 Daiga Reine 70 Auseklis - LSPA 18:56
6 78 Ruta Poikāne 73 Auseklis - LSPA 20:09
7 82 Inta Mihailova 68 Auseklis - LSPA 20:12
8 83 Zane Blumberga 69 Alnis-JRSC 23:36
9 79 Ilze Purmale Ogre OK 46:54
S45 (10) 2.0 km 0 m 11 C
1 87 Baiba Ozola Mona OK 12:10
2 94 Velga Zaļaiskalna 63 Taka TOK 13:29
3 93 Dace Cebule 59 Ogre OK 13:32
3 96 Odeta Turka 62 Taka TOK 13:32
5 92 Ramona Voitkāne 64 Alnis-JRSC 14:26
6 88 Ilze Tāse 59 Ogre OK 15:29
7 95 Zita Rukšāne 61 Sigulda 16:05
8 90 Iveta Priedīte 92 Saldus OK 16:22
9 91 Iveta Holcmane 59 Ogre OK 17:43
10 89 Aija Alksne 56 Meridiāns-CPSS 24:01
S55 (3) 1.8 km 0 m 12 C
1 99 Liene Buša 53 Alnis OK 15:15
2 101 Anfisa Kraze 50 Zaļā paparde 20:05
102 Māra Plaude 47 NSB Liepava mp
S65 (5) 1.8 km 0 m 12 C
1 108 Māra Bolšteina 43 Alnis OK 14:10
2 106 Ausma Bruce 37 Saldus OK 16:44
3 107 Raisa Mazzariņa 33 Seniors 18:07
4 105 Aija Andersone 36 Seniors 20:03
5 110 Velta Zjatkova 39 Alnis OK 25:06
SE (12) 2.9 km 0 m 14 C
1 121 Aija Skrastiņa 82 Briksnis SK 12:47
2 120 Una Arama 85 Madonas BJSS 14:24
3 117 Laura Vīķe 89 Kāpa OK / RRBJSS 15:13
4 123 Vieda Lūsa 89 Meridiāns-CPSS 15:18
5 125 Marita Freimane 90 Auseklis - LSPA 15:31
6 122 Ieva Brice 90 Saldus OK 16:22
7 124 Mārīte Knēta 74 Mona OK 16:27
8 114 Janeta Turka 87 Saldus OK 16:55
9 115 Sandra Jāņekalne 90 Madonas BJSS 17:12
10 118 Elīna Kārkliņa 88 Madonas BJSS 21:23
11 119 Dace Buža 90 Meridiāns-CPSS 22:50
12 127 Mārīte Turka 90 Taka TOK 25:07
V12 (31) 1.5 km 0 m 10 C
1 146 Endijs Titomers 97 Alnis-JRSC 7:49
2 145 Uldis Upītis 98 Kāpa OK / RRBJSS 8:29
3 138 Edvīns Bebrišs 97 Kāpa OK / RRBJSS 8:38
4 133 Ritvars Glūdiņš 97 Saldus OK 8:50
5 136 Kristaps Indriksons 98 Madonas BJSS 10:07
6 154 Matīss Daniels Vītoliņš 97 ZVOC-VBSS 11:37
7 134 Kaspars Slaveiks 97 Alnis-JRSC 11:51
7 155 Edgars Ustinovs 98 Ogre OK 11:51
9 132 Aivis Šiliņš 97 Alnis-JRSC 12:20
10 151 Valters Reneslācis 98 Ogre OK 12:42
11 130 Kristers Aparjods 98 Kāpa OK / RRBJSS 12:51
12 144 Vairis Valdbergs 98 Madonas BJSS 13:30
13 142 Nils Ikaunieks 98 Madonas BJSS 15:29
14 140 Rūdolfs Strods 00 RRBJSS 15:38
15 139 Rūdolfs Matīss Vimba 00 ZVOC-VBSS 16:30
16 141 Renārs Kokorevičs 99 Gulbenes RBJSS 16:33
17 150 Ivo Freimanis 98 Madonas BJSS 16:55
18 152 Horens Lielgalvis 97 Auseklis IK 17:12
19 131 Jāzeps Gribusts 98 Ogre OK 17:45
20 148 Kārlis Ķuzis 98 Saldus OK 17:55
21 149 Matīss Sīlis 98 Ogre OK 18:01
22 135 Rolands Neilands 98 Gulbenes RBJSS 18:44
23 137 Matīss Slikšjānis 98 VrBJSS-Azimuts OK 20:25
24 157 Daniels Vahruševs 99 Ogre OK 28:56
25 156 Krišjānis Ceplis 98 RRBJSS 29:58
26 143 Rainers Veģis 99 Ogre OK 43:39
153 Jānis Līdums 99 Ogre OK mp
nc 3 Jānis Laiviņš 97 Individuāli mp
nc 5 Aivis Laiviņš 97 Individuāli mp
nc 2 Edgars Puriņš Individuāli mp
nc 1 Deivids Agnis Puriņš Individuāli mp
V14 (23) 2.0 km 0 m 11 C
1 177 Kārlis Kosmačevs 95 Prizma OK/ Zvejniekciems/RRBJ 9:51
2 174 Alvis Reinsons 95 Auseklis - LSPA 10:37
3 175 Emīls Dzalbs 95 Meridiāns-CPSS 11:06
4 169 Ģirts Leontjevs 96 Madonas BJSS 11:10
5 163 Emīls Henrijs Taube 95 ZVOC-VBSS 11:47
6 160 Klāvs Stiprais 95 Madonas BJSS 12:09
7 173 Mārtiņš Šķesteris 96 Meridiāns-CPSS 12:27
8 176 Emīls Krams 94 Zaļā paparde 12:31
9 171 Daniils Lukjanovs 95 Stiga OK 13:18
10 168 Otto Pēteris Pirtnieks 96 Auseklis IK 13:28
11 178 Mundis Mišins 96 Auseklis - LSPA 13:32
12 166 Dinārs Gutāns 96 Madonas BJSS 14:08
13 182 Atis Heinols 96 ZVOC-VBSS 14:51
14 165 Ansis Ansbergs 95 Saldus OK 15:19
15 164 Jānis Baunis 95 Madonas BJSS 15:51
16 161 Tomass Andersons 96 Alnis-JRSC 16:06
17 170 Jēkabs Knēts 96 Meridiāns-CPSS 16:47
18 162 Emīls Vainovskis 96 Saldus OK 17:38
19 167 Ojārs Leja 96 Ziemeļkurzeme OK 19:24
20 181 Atis Dēvics 96 Saldus OK 19:26
21 179 Toms Baltacis 95 Kāpa OK / RRBJSS 25:00
22 180 Linards Kozlovskis 96 Alnis-JRSC 33:31
172 Mareks Mangūzis 95 Madonas BJSS mp
V16 (26) 2.2 km 0 m 11 C
1 210 Dāvis Dišlers 93 RSP 10:34
2 194 Rūdolfs Zērnis 94 Saldus OK 10:54
3 205 Ivars Kļaviņš 93 RSP 10:58
4 189 Gatis Berežnojs 94 Saldus OK 11:11
5 209 Valters Ļubinskis 94 ZVOC-VBSS 11:22
6 199 Raivis Ozoliņš 93 Ogre OK 11:51
7 201 Jānis Sārs 93 Madonas BJSS 12:14
8 190 Ivars Pirktiņš 93 RSP 12:22
9 188 Ģirts Krastiņš 94 Ogre OK 12:23
10 208 Edgars Spirido 93 VrBJSS-Azimuts OK 12:30
11 192 Pēteris Liepa 94 ZVOC-VBSS 13:09
12 200 Fricis Pirtnieks 93 RSP 13:21
13 211 Toms Rozentāls 93 ZVOC-VBSS 13:33
14 204 Mikus Puriņš 94 Auseklis - LSPA 13:40
15 202 Arvis Gelbis 93 RSP 13:58
16 207 Edgars Ločmelis 93 Gulbenes RBJSS 14:21
17 196 Toms Riekstiņš 93 RSP 14:42
18 187 Ritvars Karpikovs 94 Alnis-JRSC 15:01
19 193 Raivis Ozoliņš 93 Gulbenes RBJSS 16:14
20 206 Nils Valpuski 94 Ogre OK 18:06
21 191 Jānis Bošs 93 Gulbenes RBJSS 18:29
22 185 Mārtiņš Dūdelis 94 Stiga OK 18:48
23 197 Mārtiņš Brīdiņš 93 Ogre OK 18:52
24 203 Klāvs Niklass 93 RRBJSS 24:21
25 198 Imants Lūsiņš 94 Meridiāns-CPSS 26:04
195 Emīls Galvāns 93 Gulbenes RBJSS mp
V18 (24) 2.7 km 0 m 15 C
1 215 Jānis Tamužs 91 Auseklis IK 11:30
2 230 Raivo Kivlenieks 91 Ogre OK 11:36
3 237 Jānis Penkulis 91 Saldus OK 11:48
4 231 Rolands Ģērmanis-Grava 91 Kāpa OK / RRBJSS 12:01
5 241 Toms Dandens 91 Alūksne OK 12:24
6 224 Reinis Grende 92 RSP 12:41
7 220 Edgars Laķis 91 Auseklis - LSPA 12:45
8 236 Mārcis Ūdris 91 Kāpa OK / RRBJSS 12:46
9 232 Egils Kampuss 91 ZVOC-VBSS 12:52
10 233 Mikus Zvirbulis 92 Ogre OK 12:55
11 214 Didzis Vīksne 91 Meridiāns-CPSS 12:56
12 240 Artis Dude 91 Sprīdītis TSK 13:24
13 221 Kristaps Vējš-Āboliņš 92 Gulbenes RBJSS 13:32
14 226 Nauris Neimanis 92 Ogre OK 13:43
15 235 Kristaps Magone 92 Meridiāns-CPSS 13:44
15 239 Kristaps Bērziņš 92 Taka TOK 13:44
17 222 Jurģis Suts 92 ZVOC-VBSS 13:56
18 227 Lauris Zvanītājs 91 Auseklis IK 14:32
19 234 Kārlis Baltacis 92 Kāpa OK / RRBJSS 14:41
20 216 Dairis Magone 91 Meridiāns-CPSS 15:19
21 238 Rūdolfs Šadrins 92 Kāpa OK / RRBJSS 15:36
22 229 Gatis Priedītis 92 Saldus OK 15:57
23 218 Andris Gailis 92 Auseklis - LSPA 16:29
24 223 Viktors Borisovskis 91 Gulbenes RBJSS 16:44
V21 (12) 2.8 km 0 m 14 C
1 252 Jānis Naglis 78 Meridiāns-CPSS 13:55
2 256 Andis Malējs 78 Meridiāns-CPSS 14:54
3 246 Kaspars Vīksne 89 Meridiāns-CPSS 15:11
4 251 Andis Krams 64 Zaļā paparde 15:36
5 244 Andis Rešķis 89 Saldus OK 15:37
6 257 Pēteris Kursītis 65 Auseklis - LSPA 15:44
7 254 Gints Mišins 77 Individuāli 16:06
8 250 Mārtiņš Krūze 87 Auseklis - LSPA 16:26
9 255 Aleksandrs Tambovcevs 76 Auseklis - LSPA 17:25
10 249 Roberts Krastiņš 89 ZVOC-VBSS 18:27
11 245 Matīss Ratnieks 90 Stiga OK 18:52
12 248 Arvīds Martinsons 89 Meridiāns-CPSS 20:17
V35 (15) 2.8 km 0 m 14 C
1 263 Juris Ostups 68 Kāpa OK 13:27
2 266 Dainis Krieviņš 70 Auseklis - LSPA 14:11
3 262 Kaspars Kojalovičs 69 Viga OK 14:26
4 271 Sandis Mišins 74 Auseklis - LSPA 14:28
5 275 Guntars Polis 71 Auseklis - LSPA 14:32
6 270 Uvis Soika 71 Viga OK 15:14
7 267 Andris Leja 70 Ziemeļkurzeme OK 16:13
8 264 Normunds Lielgalvis 70 Auseklis IK 16:22
9 269 Māris Stabiņš 68 VrBJSS-Azimuts OK 16:45
10 273 Raitis Muižnieks 68 Auseklis - LSPA 17:31
11 265 Dzintars Svilpis 68 Madonas BJSS 17:57
12 276 Aldis Banga 72 Prizma OK 18:27
13 277 Austris Langenfelds 65 Auseklis - LSPA 18:36
14 261 Normunds Krūmiņš 68 Individuāli 20:19
15 272 Aldis Strožs 69 Zaļā paparde 30:01
V45 (8) 2.7 km 0 m 15 C
1 288 Valdis Kokorišs 64 Mona OK 13:28
2 283 Ainārs Gailis 62 Auseklis - LSPA 13:37
3 286 Andris Kosmačevs 55 Prizma OK 13:44
4 285 Aivars Mihailovs 64 Auseklis - LSPA 13:55
5 281 Ivars Pucens 58 Mona OK 14:17
6 284 Valdis Tilts 62 ZVOC-VBSS 14:47
7 282 Guntis Dude 60 Sprīdītis TSK 15:11
8 280 Igors Bužs 61 Meridiāns-CPSS 22:39
V55 (9) 2.6 km 0 m 14 C
1 296 Valerijs Pahomovs 49 MODULS RIGA 15:17
2 295 Jānis Biezais 50 A2 16:20
3 298 Juris Drunka 52 Madonas BJSS 17:39
4 293 Ivars Ansviesulis 54 Prizma OK 18:14
5 294 Arnolds Kučinskis 49 Ogre OK 18:17
6 292 Jānis Skrūzmanis 48 Ogre OK 18:19
7 299 Volli Kukk 49 Kāpa OK 19:24
8 300 Miervaldis Bušs 52 Alnis OK 22:41
9 297 Helmuts Lukačovs 50 Silva 25:38
V65 (4) 2.2 km 0 m 11 C
1 305 Jānis Kalniņš 43 Sēlijas Mežs OK 18:19
2 306 Ivars Kalniņš 38 Seniors 23:11
3 303 Ansis Ozoliņš 43 Burkānciems OK 26:10
304 Zigurds Upmalis 42 Auseklis - LSPA mp
VE (14) 3.3 km 0 m 19 C
1 314 Jānis Krūmiņš 79 Briksnis SK 13:07
2 316 Artūrs Pauliņš 89 VrBJSS-Azimuts OK 13:39
3 309 Andris Jubelis 89 Madonas BJSS 13:47
4 321 Zemgus Žagata 89 Auseklis - LSPA 13:51
5 319 Mikus Žagata 88 Auseklis - LSPA 14:00
6 310 Edgars Bertuks Alūksne OK 14:22
7 311 Edgars Sparāns 88 Ogre OK 15:04
8 315 Andis Laveiķis 89 Kāpa OK / RRBJSS 15:52
9 313 Edgars Peilāns 83 Kāpa OK 16:08
10 322 Dāvis Sārs 90 Madonas BJSS 16:32
11 320 Nauris Spalviņš 89 Meridiāns-CPSS 16:41
12 312 Andris Cāns 90 Meridiāns-CPSS 17:44
13 318 Artjoms Rekuņenko 89 Madonas BJSS 18:47
317 Zigmārs Gailis 90 Auseklis - LSPA mp